Anasayfa > Genel > Senetle Motor Nasıl Alınır?

Senetle Motor Nasıl Alınır?

Senetle yamaha motor almak istiyorum. Senetle Motosiklet satanlar İzmir, İstanbul, Ankara ilinde nerde bulurum? Şimdi sizlere bu merak ettiğiniz konuların cevaplarını vereceğiz. Senetle alışveriş yaparken artık istediğimiz tüm ürünleri alma şansımız vardır. Bu ürünler içinde araba ve senetle motor almak isteyenleri de ekleyebiliriz.

REKLAM

Bankalardan araç kredisi veya motor kredisi alamayan kişiler senetle araç satan mağazalardan bu işlemlerini yapabilirler. Ülkemizde son yıllarda özellikle moda olan motosiklet kullanımı hem trafik açısından hem de güvenliği açışından herkesin ilk tercih ettiği araç olmuştur. Bankalardan bunu almak için para desteği istediğinizde bankalar size genel olarak bir sorgulama yapacak ve bu sorgulama sonrasında kredi alıp alamayacağınızı söyleyeceklerdir. Bir geliriniz olmadığında, geliri belgeleyemediğinizde, kredi notunuz düşük olduğunda, haciz durumu olduğunda bankalardan senet vererek motor alma şansınız kalmayacaktır. Bunun için senetle araba satan yerlere başvuru yapmanız gerekiyor.

Senetle araba ve motor veren iller

Özellikle büyükşehir illerimizde peşinatsız veya peşinatlı senetle araç satan yerler bulunmaktadır. Bu yerlerden alacağınız araçları 36 ay vadeye kadar senet yaparak alabilirsiniz. Bu araç satan yerler ayrıca senetle vadeli motosiklet satışı da yapmaktadırlar. Başvurunuzu yaptığınız gün sonuç size bildirilir ve gerekli evrakları sağladıktan sona araç alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Antalya, Düzce, Bursa, Adana Ceyhan ve Sakarya gibi yerlerde senetle araba alımı bulunmaktadır. Sizde oto galerine giderek veya yakınınızda bulunan araç satış ofislerine giderek bu işlemleri yapabilirsiniz.

EVKUR senet ile motor veriyor mu?

Senet ile alışveriş yapılan sitelerden birisi olan Evkur üzerinden senetle motor alabilirsiniz. Bu firma aldığınız motosikleti 36 ay vadeye kadar taksitlendirecek ve size özel faiz kampanyaları ile hizmet verecektir. Daha önce bu mağazadan alışveriş yaptınız ve düzenli ödemeleriniz varsa evkur senetle motor alabilirsiniz. Hatta bazı müşterilerin peşinatsız da bu işlemi yaptığını söyleyebiliriz. Tamamen eski çalışma performansınıza bağlıdır.
Eğer ilk defa Evkur üzerinden senet ile motor alacaksanız kendi gelirinizin olması ve bir kefil getirmeniz gerekmektedir. Evkur üzerinden aldığınız bu senetle motor başvurusu için değerlendirmeye gireceksiniz. Beğendiğiniz motoru taksitlere bölecek ve ilk taksiti peşinat olarak vereceksiniz. Daha sonra sizi araştırmaya girecekler ve başvurunuz onaylanırsa mağazaya giderek motosikleti alabileceksiniz. Bu değerlendirme süreci bazen 1 gün bazen de bir hafta sürüyor.

İnternet sitelerinden motor alışverişi

İnternet sosyal medya hesapları üzerindeki gruplardan, sayfalardan ve sahibinden.com internet sitesinden senetle motor alabilirsiniz. Eğer motor ve araç alımlarını senet ile yapacaksanız ikinci el araç alımı için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sıfır araç alımlarınızda bu şekilde bir satış yoktur. Aldığınız aracın üzerine senetle aldığınız için faiz binecektir. Sahibinden internet sitesinden veya facebook sayfa gruplarında arama yaparak senet ile araba ve motor satan yerleri tespit edebilirsiniz. Lütfen güvenilir ve referansı olan yerlerden işlem yapınız. Ayrıca senetle işlem yapacaksanız senet nasıl doldurulur, senetle alışveriş nasıl yapılır bunun da bilgisini bilmeniz gerekiyor.

Kaynak ve daha fazla bilgi almak için bakınız: https://www.kredivepara.com/pesinatsiz-senetle-motor-satan-yerler/

REKLAM

İlginizi çekebilir

bilgisayarda yüzde hesaplama

Yüzde Hesaplama Nasıl Yapılır?

Pek çok birey yüzde hesaplaması yaparken karışıklık yaşayabilir. Matematiksel olarak karmaşık olan yüzde hesabı, özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.