Anasayfa > Muhasebe > Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği Atama Sonuçları

Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği Atama Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı, 750 öğretmen kadrosu için başvuruları elektronik ortamda almıştı. Başvurusu onaylanan adayların KPSSP10 ve KPSSP121 puanı, hizmet süresi, millilik dereceleri ve tercihleri dikkate alınarak bilgisayar ortamında değerlendirilmesi yapıldı. Sonuçlar, bakanlığın internet sitesinden açıklandı.

REKLAM

Atama sonuçlarına göre ilk atama yoluyla 693, açıktan ve kurumlar arası yeniden atama yoluyla 7, milli sporculardan beden eğitimi öğretmenliğine 1 olmak üzere toplam 701 öğretmen adayının ataması elektronik ortamda gerçekleşti.

Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği olarak 124 başvuru yapıldı, 5 öğretmen atandı. En düşük (minunum) puan ise 79,99767 oldu.

Atanan öğretmenlerin yerleri aşağıdaki gibi olmuştur;

GAZİANTEP OĞUZELİ GAZİANTEP/OĞUZELİ/Oğuzeli Çok Programlı Lisesi
GAZİANTEP ŞAHİNBEY GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Şehit Şahin Ticaret Meslek Lisesi
KÜTAHYA HİSARCIK KÜTAHYA/HİSARCIK/Hisarcık Çok Programlı Lisesi
OSMANİYE MERKEZ OSMANİYE/MERKEZ/Merkez Ticaret Meslek Lisesi
ŞANLIURFA VİRANŞEHİR ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Viranşehir Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi
REKLAM

İlginizi çekebilir

ön muhasebe programı

Paraşüt Nedir, Kimler Kullanmalı?

Son zamanlarda adını sürekli duyduğumuz "Paraşüt" nedir sorusuna cevap bulmak için Paraşüt'ten Ürün Yöneticisi Eran Filiba ve İçerik Sorumlusu Tunca Üçer ile görüştük. Paraşüt tam olarak neler yapıyor? Paraşüt küçük ve orta ölçekli işletmeler için online bir ön muhasebe programı. Türkiye’nin büyüyen işletmelerinin finansal operasyonlarına daha az zaman ayırıp büyümeye odaklanmaları için çözümler sunuyoruz. Amacımız büyüyen ekonomide özellikle KOBİ’lerin dijitalleşme yolunda çözüm ortağı olabilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.