Anasayfa > Muhasebe > KOBİ’ler Neden Hesapcini’ni Kullanmalı?

KOBİ’ler Neden Hesapcini’ni Kullanmalı?

Birbirinden farklı özellikleri sunan çok sayıda ücretsiz ön muhasebe programı olmasına karşın biz her zaman Hesapcini ile klişelerin dışına çıkmayı ve kullanıcılarımıza bir ön muhasebe programından çok daha fazlasını sunmayı amaçladık. Hesapcini ile KOBİ’lerin internet bağlantısına sahip oldukları her yerden bilgisayar, cep telefonu ya da tabletleri ile finansal durumlarına ulaşmaları mümkündür.

REKLAM

muhasebe programı hesapcini

Türk ekonomisinin kilit noktalarından biri olan KOBİ’lerin finansal işlemlerini sırtlarında bir kambur hâline gelmesinin önüne geçmek istiyoruz. Bu sebeple de Hesapcini için yalnızca bir ön muhasebe yazılımı demek doğru değil. Fatura yönetimi, gelir gider takibi, sipariş yönetimi, stok yönetimi, çek senet yönetimi, banka modüllerinin yanı sıra; firmaların dijital dönüşüme adım atmalarını sağlayacak olan e-Fatura, e-Arşiv ve banka entegrasyonları gibi modüllerimiz de kullanıcılarımızın hizmetindedir.

e-Fatura ve e-Arşiv gibi hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcılarımıza, geçiş sürecinde uygulamaları gereken adımları gerçekleştirirken de destek oluyoruz. Uzaktan bağlantı kurarak verdiğimiz desteklerin yanı sıra her konuda olduğu gibi bu konuda da bilgi ve yardım almak isteyen kişilere destek ekibimiz tarafından günün her saatinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurumsal iş yönetimi konusundaki 23 yıllık deneyimlerimiz, bizlere muhasebenin bir KOBİ için ne kadar önemli ve değerli olduğunu gösterdi. Bu yüzden de özellikle muhasebe verilerinin korunması ve saklanması konusunda “güvenlik” değişkenin öneminin ve gerekliliğinin farkındayız. Hesapcini ile kullanıcılarımızın verilerini bulut bilişim sistemi ile yönetmelerini sağlıyor ve aynı zamanda en yüksek güvenlik önlemlerini de beraberinde sunuyoruz.

Gelecek Hedeflerimiz Arasında Neler Var?

Her yeni oluşum, ilk çıktığında büyük eksiklikleri ve problemleri ile var olur. Fakat Hesapcini olarak, yazılım ve destek ekibimiz ile birlikte projemizi hayata geçirmeyi düşündüğümüz ilk günden itibaren en iyi şekilde hizmet verebilmek sürekli olarak kendini yenilemeye devam ettik.

hesapcini muhasebe programı

Şu an sistemi kullanan tüm firmalar, ön muhasebe süreçlerini eksiksiz bir şekilde yönetebiliyor. Kullanıcılarımızdan gelen istekler doğrultusunda ise şu an saha satış yönetimi ve ambar depo yönetiminin yapılabileceği bir iş yönetim modülü üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede bir firmanın her alanda kullanabileceği bir program olma yolunda ilerlemek istiyoruz.

Hesapcini olarak, KOBİ’lerin ön muhasebe süreçlerinin yönetilmesini sağlarken aynı zamanda geniş içerik havuzumuz ile internette ilgili konularda arama yapan kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini giderebilmek için de çalışıyoruz. Uygulamamızın kullanımı ile ilgili sayısız bilginin bulunduğu kullanım kılavuzu ve kullanım videolarının yanı sıra, blog sayfamızda da en güncel ve gerekli bilgileri kullanıcılarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz.

ücretsin muhasebe programı

Piyasada şöyle bir algı var; bir şey uygun fiyatlıysa kesinlikle kalitesizdir. Biz bu algıyı tamamen değiştirmek ve kullanıcılarımızın uygun fiyata kaliteli kullanıcı deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz. Bu sebeple de Hesapcini özelliklerinden ve avantajlarından faydalanmak isteyen kullanıcılarımıza çok uygun bir fiyatlandırma politikası ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İş hayatında kaybettiğiniz zamanı Hesapcini ile yeniden anlamlandırmak istiyorsanız, siz de uygulamamıza kolay bir şekilde üye olabilir ve avantajlı fırsatlarımızdan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk kez üye olan herkese ilk 30 gün ücretsiz deneme fırsatı da bizden size hediye.

Hesabınıza ulaşmak için IOS ya da Android işletim sistemli telefonlarınızdan uygulamamızı indirebilir ve dilediğiniz yerden firma bilgilerinizi yönetebilirsiniz.

30 gün ücretsiz denemek için hemen www.hesapcini.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

REKLAM

İlginizi çekebilir

İşsizlikle başa çıkmanın yolları

İşsizlikle Başa Çıkmanın 10 Yolu

İşinizden mi ayrıldınız? İşten mi çıkarıldınız? Ya da ilk defa iş hayatına mı atılacaksınız? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.