muhasebe dersleri
namaz

YAZARLIK

Sitemiz bünyesinde muhasebe ve vergi ile ilgili yazılar yazabilecek (eğitim, haber, mevzuat, kanun, değişiklik vb. konular) muhasebeci, SMMM, muhasebe öğretmenleri ve ilgilenen arkadaşlar arıyoruz.

Yazılarını sitemiz aracılığıyla binlerce muhasebe gönüllüsüne duyurarak toplumu bilgilendirme sorumluluğu alabilecek arkadaşları yazar olması için bekliyoruz.

REKLAM

İlgilenen herkezi bekliyoruz...

info@muhasebedersleri.com

Yazarlar yazmak ve duyurmak istedikleri yazılarını isteklerine göre haftalık, aylık, iki aylık gibi sürelerde yazabilirler. Belli bir süre aralığı olmayıp takdir sizindir.

Yazar olmak isteyenlerin yazılarını e-posta aracılığı ile alıp sitemiz anasayfasında uygun bir bölüm hazırladıktan sonra isimleri ve ünvanları ile (isterlerse fotoğrafları ile) yazılarını yayınlayarak ileteceğiz.

Böylece binlerce ziyaretçisi olan sitemizde yazılarınız yayınlanarak sitemize giren ziyaretçilerimiz yazılarınızı okuması sağlanacak ve sayenizde bilgi sahibi olacaklardır.

Yazar olmak isteyenlerin bize e-posta ile ulaşarak açık bilgilerini, yazılarını ne aralıklarla yazabileceklerini, yazmış olduğu yazıları ve isterlerse fotoğraflarını gönderebilirler.

Şimdiden desteğiniz ve ilginiz için teşekkürederiz....

hesap planı
Ayrıntılı Hesap Planı
2019 pratik bilgiler
2019 Pratik Bilgiler
muhasebe video eğitimi
Muhasebe Video Eğitimi
muhasebe haberleri
Güncel Haberler
REKLAM

muhasebe soruları
Muhasebe Soruları
muhasebe öğretmeni
Muhasebe Öğretmeni
enflasyon oranları
Enflasyon Oranları
kdv hesaplama
KDV Hesaplama