Anasayfa > Genel > SMMM Staja Giriş Sınavı İlk Başvuru İşlemleri

SMMM Staja Giriş Sınavı İlk Başvuru İşlemleri

SMMM Staja Giriş Sınavı, Başvuru Bedelleri ve Banka Bilgileri:

REKLAM

Staja Giriş Sınavı (SGS) sınavına Kanunun 4.maddesindeki genel şartlar ile 5/A-a maddesindeki öğrenim şartlarına haiz Lisans/Yüksek lisans mezunları başvuru yapabileceklerdir. Sınav test usulü ile aynı gün ve saatte merkezi olarak Ankara ve İstanbul’da yapılacaktır.

11 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak olan Staja Giriş sınavına ilk kez başvuru yapmak isteyen aday, bulunduğu ilin ya da bölgenin bağlı olduğu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına gitmeden önce başvuru bedellerini öder ve aşağıda yer alan evrakları hazırlar.

 

Banka şubelerinden yapılacak ödemeler için başlangıç ve bitiş tarihleri: 1 – 29 Nisan 2015

TEOS üzerinden yapılacak ödemeler için başlangıç ve bitiş tarihleri: 1 – 30 Nisan 2015

Sınav başvurusunun başlangıç ve bitiş tarihi: 1 – 30 Nisan 2015

SMMM Odasına dosya tesliminin son günü: 30 Nisan 2015

Staj Dosya ve Başvuru Bedeli ve Banka Bilgileri:  960,00 TL (T.İş Bankası Ankara /Dikmen  Şubesi 487 239 – Halkbank Yenişehir / Ankara Şubesi 16000 140)

Sınav Bedeli ve Banka Bilgileri:  150,00 TL (T.İş Bankası Ankara /DikmenŞubesi 487 286 – Halkbank Yenişehir / Ankara Şubesi 16000 140)

 

Staja Giriş Sınavına Staj Dosyası açtırarak ilk defa katılacak adaylar, Staj Dosya ve Başvuru Bedeli (960 TL) ve Staja Giriş Sınav Bedeli (150 TL) olmak üzere, toplam 1.110 TL’yi TEOS Sistemi üzerinden sanal pos ile 3 taksitle ödeyebileceklerdir. Bunun dışında yapılan ödemelerde taksitle ödeme kabul edilmemektedir.

 

İlginizi çekebilir

muhasebe kursları

Muhasebe Kurslarının Faydaları

Rekabet ortamının sürekli arttığı ve ekonomik piyasaların hızla büyüdüğü şu zamanlarda şirketler, birlikte çalışacakları kimseleri seçerken belli bir mesleki eğitimden geçmiş, alanındaki çalışma konularına hakim olan çalışanları tercih ediyorlar. Bu nedenle çağımızda mesleki eğitim almış olmak, son derece önemli bir oldu. Muhasebe Kursları Nasıl Bir Eğitim Sunar? Muhasebe kurslarında verilen eğitim oldukça yoğun ve pratik bilgiler üzerine kurulu bir eğitimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.