Anasayfa > Açık Öğretim > Açık Öğretim Kitap İsteme Modülü

Açık Öğretim Kitap İsteme Modülü

Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2012-2013 öğretim yılı II. ve III. dönem sınavları için bütün Halk Eğitimi Merkezlerine kitap isteme modülü açılmıştır. İl ve ilçe Millî Eğitim Müdürlüğünde ilgili Şube Müdürünün koordinesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü sorumlu Müdür Yardımcısı ve kayıt alan okulların ilgili Müdür Yardımcılarının birlikte tespit edecekleri kitap ihtiyaçları Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne açılan modüle girilecektir. Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Ders Notları dağıtım merkezi olarak tespit edilen il ve ilçelerdeki Halk Eğitimi Merkezlerindeki depolara indirilecektir. Kitap talepleri 17 Aralık 2012 tarihi mesai bitimi ile sonlandırılacaktır.

REKLAM

Kitapların muayene kabulü elektronik ortamda yapılacaktır. Kitap teslim edildiğinde ivedilikle muayene kabullerin yapılması gerekmektedir. (Kitaplar teslim alındıktan sonra “5” (beş) gün içerisinde muayene kabul işlemlerinin yapılması gerekmektedir.)

Not: Açık Öğretim Kurumlarının Kitapları Ders Notu olarak adlandırılır. Kitap ihtiyaçları adet olarak girilecektir. Kitap ihtiyacı olmasa bile modüle girilip her dersin altına “0” (sıfır) rakamı yazılarak kaydet butonuna basılacaktır.

REKLAM

İlginizi çekebilir

Açıköğretim Lisesi Kayıtları Nasıl ve Ne Zaman Olur?

Açık Öğretim Lisesine Kimler Başvurabilir: REKLAM a) İlköğretim Okulu/Ortaokul mezunu olanlar, b) Ortaöğretim kurumlarından ayrılanlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir